ماه پایپ راه حل امروز برای مشکل فردا

خوردگی و رسوب گیری اتصالات فلزی هر سال میلیاردها تومان خسارت وارد می کند و ضمن کاهش طول عمر ساختمان باعث دردسرها و هزینه های بسیار می شود.

نقطه پایان دردسرها

تلفیق فلز و پلیمر در ماه پایپ پاسخ نهایی تکنولوژی برای ساخت اتصالات بادوام و مطمئن است.

ماه پایپ یعنی اتصالی با تلفیق پنج لایه از فلز و پلیمر بطوری که مزایای اتصالات فلزی و پلیمری را همزمان دارا است.بدون اینکه هیچ یک از معایب آن دو را داشته باشد.                                                                             ماه پایپ آخرین دستاورد تکنولوژی است که برای تمام تاسیسات ساختمان قابل استفاده می باشد.

طول عمر بیش از صد سال در 10 بار فشار همراه با 95 درجه سانتیگراد حرارت یک سیستم لوله کشی کارآمد و بدون نیاز به تعمیرات و نگهداری را تضمین می کند.

ساختار اتصالات ماه پایپ

لایه های فلز و پلیمر طی فرآیند دقیق توسط دو لایه چسب مخصوص با هم تلفیق می شوند.

کیفیت ممتاز ماه پایپ ناشی از نحوه تلفیق شدن و چسبیدگی این لایه هاست.

برآیند ویژگی های پنج لایه ای ماه پایپ همراه با به کارگیری تکنیک های خاص آن را به اتصالی یکپارچه با خصوصیات استثنائی و متمایز تبدیل کرده است.

مطمئن امین راحت سریع
  •  مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی و رسوب گرفتگی و اغلب مواد شیمیایی
  • تحمل میزان فشار مداوم تا 10 بار و مقاوم در برابر دما تا 95 درجه سانتیگراد
  • مقاوم در برابر نفوذ اکسیژن
  • ضریب انبساط طولی کم تقریبا معادل اتصالات مسی
  • ضریب انتقال حرارت ایده آل
  • افت فشار کم
  • شکل پذیر و سبک و زیبا
  • سهولت و سرعت نصب به میزان 10 برابر بیشتر از اتصالات معمولی
  • ضایعات مصرف نزدیک به صفر
  • تنها اتصالی که ارزش ساختمان شما را بالا می برد
یک سیستم برای همه کاربرها

ویژگی های منحصر به فرد ماه پایپ آن را برای سیستم های لوله کشی آب سرد و گرم سیستم های گرمایشی و سرمایشی و همینطور سیستم گرمایش کفی مناسب می سازد.

یک سیستم ساده با پیچیدگی بسیار

سیستم گرمایشی کفی ماه پایپ مجموعه کامل از لوازم مورد نیاز و دانش فنی و تجربه است.محاسبات و طراحی و اجرای صحیح در این سیستم یک نقش اساسی را بازی می کندو بدون آن احتمال کارکرد درست یا اجرای اقتصادی سیستم کم است.

سایزهای مختلف لوله های ماه پایپ از قطر 2 تا 32 میلیمتر به همراه مجموعه ای کامل از اقلام لازم امکان انجام پروژه های مختلف با نیازهای متفاوت را فراهم می سازد و با استفاده سیستم های مدرن کنترلی میزان صحیح حرارت در زمان و مکان مناسب آن به صورت مستقل از مکان های دیگر تامین می شود.

نصب سریع و بدون دردسر توسط مجریان کار آزموده

مجریان مجاز ماه پایپ آموزش کافی را برای انجام کار به صورت حرفه ای دیده اند و از تجربه کافی در این زمینه برخوردارند.گروه مهندسی ماه پایپ نیز در هر کجا که لازم باشد آماده مشاوره و نظارت هستند.

گرمای مطبوع و یکنواخت

احساس مطبوعی را که سیستم گرمایشی کفی فراهم می کند تنها با تجربه قابل لمس است.

تغییرات دما در گرمایش با رادیاتور بخاطر توزیع نامناسب حرارت بسیار زیاد است اما در سیستم گرمایش کفی موازنه چهار عامل اصلی دمای محیط و گرمایش تابشی و جریان هوا و رطوبت نسبی باعث احساس راحتی و آرامش در انسان می شود.

معماری راحت تر

جانمایی رادیاتورها به صورتی که ضمن استفاده از حداکثر فضا به زیبایی طرح لطمه نخورد از دغدغه های معماران در طراحی خانه های مدرن است در صورتیکه در سیستم گرمایشی کفی سطح حرارتی زیر کف قرار دارد پس ضمن استفاده اقتصادی از فضا امکان طراحی زیبا و ایده آل تر فراهم می شود.

دیوارهای تمیز

سیاه شدن پرده ها و دیوارها از اثرات نامطلوبی است که همه با آن آشنا هستیم.

در سیستم گرمایش کفی لزومی به تمیز کردن دیوارها و رادیاتورها نیست.

پرده ها و مبلمان و سایر اثاثیه منزل بدلیل رطوبت هوا و گرد و غبار کمتر دیرتر کثیف می شود.

ایمنی و بهداشت

در سیستم گرمایش کفی هیچ سطح داغ یا لبه تیز وجود ندارد و ایمنی بیشتری برای کودکان وجود دارد.

کف گرم و خشک مانع رشد و تکثیر قارچ و موجودات ریز میکروسکپی که باعث بروز انواع بیماری های پوستی و تنفسی هستند می شود در صورتی که رطوبت هوا به طور مطلوب حفظ شده و باعث شادابی و طراوت پوست می شود.

میزان ذرات غبار نیز کاهش می یابد بنابراین مشکلات بیماریهایی مانند آسم و سرفه های آلرژیک و بیماریهای مفصلی به حداقل می رسد.

صرفه جویی در مصرف انرژِی

سیستم گرمایش کفی به جای گرم کردن هوا اجسام و ساکنین ساختمان را گرم میکند.

بدلیل انرژی تابشی دمای آب پایینتر و کاهش اتلاف حرارت و دلایل دیگر مصرف انرژی در سیستم گرمایش کفی بین 30 تا 50 درصد کمتر از سایر روش های گرمایش است.

ارزش یک منزل با میزان آسایشی که برای ساکنینش فراهم می کند نسبت مستقیم دارد.به این ترتیب با گرمایش کفی ماه پایپ می توان ارزش افزوده خانه شما را افزایش داد.

به غیر از سیستم گرمایش کفی برای محیط های مسکونی و تجاری ماه پایپ همچنین خدمات کاملی را برای گرمایش کفی صنعتی و لوله کشی آب سرد و گرم و لوله کشی سیستم های گرمایشی سرمایشی و انشعابات آب شهری و همچنین کاربردهای گوناگون صنعتی ارائه می کند.

کیفیت و خدمات و تجربه و بالاخره اطمینان و اعتمادی که نتیجه سابقه درخشان ماه پایپ است دلایل کافی برای انتخاب محصولات ماه پایپ هستند.